Filtry

Namat

Oświetlenie / Lampy Namat

(0)

Lampy NAMAT - modny design w najlepszym wydaniu

Połączenie piękna i funkcjonalności - tak w skrócie można opisać produkty NAMAT. To wysokiej jakości oświetlenie stanowi najlepszy wybór zarówno do przestronnych domów, niewielkich kawalerek, jak i biur. Jest także wspaniałym przykładem modnego wzornictwa, zgodnego z obowiązującymi trendami w branży wnętrzarskiej. Firma NAMAT swój pierwszy produkt stworzyła w 1995 roku. Od tego czasu polska marka wypuściła na rynek aż 4 miliony lamp, a z roku na rok zachwyca nowymi projektami. 

Wszystkie modele wykonane są z największą starannością i stanowią nie tylko źródło światła, ale przede wszystkim element dekoracyjny wnętrza. Ponadto, NAMAT może poszczycić się wygraną w konkursie DOBRY DESIGN w 2014 roku w kategorii "Oświetlenie". Niezwykłe produkty powstają z pasji, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów.

NAMAT - coś więcej niż oświetlenie

W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli polskiej marki, które z całą pewnością staną się jedną z najważniejszych ozdób w pomieszczeniu. Wśród produktów NAMAT można wymienić m.in. wiszące lampy z kloszem w formie metalowej klatki, wersje świecznikowe, żyrandole oraz lampy sufitowe z kolorowymi abażurami, które świetnie sprawdzą się m.in. w dziecięcym pokoju. Sporą część asortymentu stanowią nowoczesne egzemplarze. Ponadto, proponujemy modele minimalistyczne, retro oraz w stylu loftowym. NAMAT oferuje lampy cieszące się bardzo dobrymi opiniami, które z całą pewnością okażą się dobrą inwestycją.

Namat

Brak produktów