logo

Nieprzemijalny trend w oświetleniu, czyli szkło w różnej postaci

Nieprzemijalny trend w oświetleniu, czyli szkło w różnej postaci

Szkło znane człowiekowi jest od niepamiętnych czasów, dlatego nie powinno dziwić, że ten materiał jest bardzo częstym elementem różnorodnych przedmiotów użytkowych oraz ozdób. Nie inaczej jest z produktami na rynku oświetleniowym, a w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo propozycji, które bazują na szklanych, dekoracyjnych kloszach.

Dla osób lubiących tradycyjne kształty i mało krzykliwe konstrukcje, możemy zaproponować serię MANGO występującą w kilku różnych opcjach kolorystycznych. Zachwycają delikatnością barwy oraz subtelnością kształtu klosza.

Prostota i minimalizm zaklęta w niedużym modelu oświetlenia? Przedstawiamy lampy firmy Aqform. MODERN GLASS jest linią w której występują 3 różne kształty, kilka kolorów oprawy na żarówkę, transparentne lub dymione szkło oraz wersja gładka bądź z wytłoczonym wzorem.

Wszyscy Ci, którzy poszukują czegoś w stylu glamour będą zafascynowani lampami z serii CRYSTAL – dymiony klosz przezroczysty podczas świecenia, posiada na zewnętrz klosza chromowaną powłokę, która przy zgaszonym świetle połyskuje w srebrnym kolorze. Dodatkowo wewnątrz znajdują się mieniące się w blasku żarówek kryształki.

Szkło to również wizytówka polskiej firmy 4concepts, która swoje lampy stołowe i podłogowe ustawia na różnobarwnych, ręcznie wykonywanych podstawach. Tradycjonaliści mają do wyboru transparentne, dymione, miedziane, białe lub czarne. Miłośnikom żywszych barw spodobają się natomiast modele czerwone, zielone, fioletowe, niebieskie czy w cętkowane wzory.

Elipsowate kształty są znakiem rozpoznawczym serii OVAL. Najbardziej pokaźnym modelem jest niezaprzeczalnie lampa wisząca o 12 źródłach światła, wokół których znajdują się owalne, transparentne klosze.

Artystyczne konstrukcje z serii RIANO bazują na industrialnym wyglądzie w połączeniu z eleganckim wykończeniem: czarno-złoty metal i przezroczyste lub mleczne klosze. Dostępne w wersji wiszącej o 8 lub 12 źródłach światła lub jako 2-punktowa lampa ścienna.

Share This:
Magento Appliance - Powered by TurnKey Linux