logo

Świąteczne inspiracje do Twojego domu

Świąteczne inspiracje do Twojego domu

To już ostatni na udekorowanie swojego domu na Święta Bożego Narodzenia! Zapewne większość z Was ma już wszystko przygotowane, ale dla maruderów przypominamy najważniejsze tegoroczne trendy. Stwórz perfekcyjną atmosferę wnętrza w którym odbędzie się wigilijna wieczerza z naszymi podpowiedziami!

Choinka

Złoty kolor to najczęściej widoczna barwa w aktualnych pomysłach na świąteczny wystrój. Prym wiedzie choinka w złoto-białych ozdobach. Złociste dodatki chętnie są też zestawiane z czerwienią. Podobnym zainteresowaniem cieszą się kolor szmaragdowy, butelkowa zieleń a także pastelowe odcienie. W zasadzie podobnie jak w najmodniejszych aranżacjach wnętrz na drzewku znajdujemy dużo kolorów ziemi, np. wspomniana zieleń, beże, brązy. Do łask wracają również bombki w różnych kształtach, które na myśl przywodzą dzieciństwo. Nie zabraknie tutaj szyszek, domków, pierników, zwierząt, itp.

Stół

Zgodnie z najnowszymi trendami wigilijna wieczerza powinna mieć w sobie nieco elegancji. Warto postawić na lniany obrus, modne są też te z haftami i nadrukami o świątecznej symbolice. Na zastawie często pojawia się złoty motyw, np. jako lamówka, a sztućce są w kolorze ciepłego złota, mosiądzu lub miedzi. Podobnie świeczniki, chociaż zainteresowaniem cieszą się aktualnie również dekoracje wykonane z żywych gałązek.

Oświetlenie

Świeczki to chyba nieodłączny element świąt, można użyć tych zapachowych do stworzenia przyjemnego klimatu w pokoju, bądź przystroić wigilijny stół dodatkowym, żywym światłem. Bezkompromisowo prym wiodą girlandy dekoracyjne oraz lampki choinkowe, których powinny się znaleźć nie tylko na świątecznym drzewku, ale również w innych miejscach domu. Dla osób które chcą wykończyć swoją bożonarodzeniową aranżacje proponujemy zakup lamp nad stół w duchu najmodniejszych trendów. Świetnie sprawdzi się tu seria Rain w złotym kolorze lub Loya.

Chcesz zobaczyć wszystkie złote lampy jakie posiadamy w ofercie? Kliknij >> TUTAJ << .

Share This: