Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
208 328
Rodzaj ochrony
więcej... mniej

Lampy kule ogrodowe

Lampy kule ogrodowe
(2)
Wybrane filtry:
Filtry główne
2 produktów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kule w ogrodzie, czyli najlepszy sposób na wprowadzenie niezwykłego nastroju

Kula ogrodowa to niebanalny dodatek, który można umieścić zarówno na trawniku, jak i twardej powierzchni. To jednocześnie jeden z najciekawszych rodzajów oświetlenia, dzięki któremu nasza posesja będzie prezentować się nie tylko wyjątkowo atrakcyjnie, ale również klimatycznie. W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli tego typu. Ich uniwersalny design pozwala na tworzenie ciekawych kombinacji oraz umieszczenie w praktycznie dowolnym miejscu ogrodu. Proponujemy także wersje wyposażone w specjalne szpikulce, pozwalające na stabilne zamocowanie do gruntu.

Kule ogrodowe dla miłośników nowoczesnych dodatków

Kule ogrodowe stanowią zwykle centralne punkty iluminacyjne przed naszymi domami. Ma na to wpływ spora wysokość takiego oświetlenia. Nasz asortyment obejmuje lampy różnej wielkości, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do swojej wizji aranżacyjnej. Każda lampa ogrodowa typu kula ma stonowany, delikatny odcień, a tym samym nie zaburza kolorystyki dominującej na posesji.

Główną funkcją tego typu egzemplarzy jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz odpowiedniej widoczności. Dodatkowo pozwolą one nadać niecodzienny charakter samej posesji. Niezwykle istotne są również materiały z jakich zostały wykonane: tworzywo sztuczne, aluminium i jego stopy bądź solidne konstrukcje ze stali. Ich celem jest wytrzymanie najcięższych warunków atmosferycznych. W naszej ofercie można znaleźć lampy typu kule ogrodowe wyróżniające się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem.