Filtry

Producent
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Typ żarówki
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
35 741
Rodzaj ochrony [IP]
więcej... mniej
Ilość kelwinów [K]
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Reflektorki i spoty

Lampy spoty natynkowe, reflektorki

(355)


Minimalistyczne lampy z możliwością ukierunkowywania światła to fantastyczny sposób na rozjaśnienie przestrzeni. Pojedyncze spoty i reflektorki idealnie pasują jako oświetlenie dekoracyjne, np. obrazów, półek lub innych istotnych elementów wnętrza. Tworząc kompozycję złożoną z kilku punktów świetlnych możemy całkowicie rozproszyć mrok każdego pomieszczenia. Najważniejszym atutem tego typu lamp jest ich funkcjonalność – dzięki ruchomym głowicom, jakie mają spoty w każdym momencie możemy zmienić kąt padania światła i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Wygląd spotów i reflektorków cechuje raczej prostota, ponieważ głównym jego zadaniem jest ozdobić wnętrze swym blaskiem.

Reflektorki w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu dostępne są reflektorki w różnych wersjach do wyboru. Możesz postawić na modele w obudowach pojedynczych i podwójnych. Te zapewniają dobre doświetlenie punktowe. Jeżeli natomiast zależy Ci na większej swobodzie w kreowaniu oświetlenia i ustalaniu kierunku, w jakim pada snop światła, postaw na reflektorki z ruchomymi głowicami. Niektóre są mocowane do ściany, inne do sufitu – wszystkie zapewniają ciekawyefekt dekoracyjny również wtedy, gdy nie są włączone.

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, w której dominują nowoczesne lampy. Jeśli spoty  funkcjonują jako oświetlenie dodatkowe, warto dopasować je do lampy głównej. Wybierając kilka spotów sufitowych,możesz liczyć na to, że ilość światła będzie wystarczająca, by oświetlić całe pomieszczenie. Wszystko zależy od tego, jakie reflektorki wybierzesz i w jaki sposób je rozmieścisz.

Zapraszamy do zapoznania się  z naszą ofertą, w której dostępne są spoty oświetleniowe w wielu wariantach. To gwarancja, że pod względem stylu i rozmiaru dopasujesz je do każdego wnętrza.

Reflektorki i spoty

355 produktów
Pokazano 1-40 z 355 pozycji