Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
39 1878
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Lampy dogruntowe

Lampy dogruntowe
(53)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Dom skąpany w blasku nie tylko pięknie wygląda, ale też jest bezpieczniejszy. Lampy najazdowe świetnie sprawdzają się jako oświetlenie nieruchomości mieszkalnych oraz użytkowych. Oświetlenie najazdowe należy wybierać starannie, biorąc pod uwagę charakter obiektu oraz styl, w jakim utrzymana jest przestrzeń.

Oświetlenie dogruntowe to często niewielkie i niezwykle dekoracyjne detale. Budowa umożliwia umieszczenie ich zarówno w ziemi przed domem, jak i w doniczce na tarasie. Lampy najazdowe są najbardziej oryginalne i mogą służyć za elementy ozdobne ogrodu, podobnie jak drzewa czy krzewy oraz przede wszystkim, przy zastosowaniu odpowiednich źródeł światła, są w stanie znakomicie doświetlić posesję. Różne kształty i kolory opraw dogruntowych pozwalają na dopasowanie tego typu oświetlenia do stylu domu, ogrodu bądź tarasu, zapewniając światło o punktowym charakterze. Dzięki oprawie najazdowej przestrzeń będzie się prezentowała elegancko, ale też przytulnie bez względu na porę dnia czy panujące warunki atmosferyczne.

Oprawy dogruntowe w naszej ofercie

W dostępnym oświetleniu zewnętrznym  prym wiodą lampy dogruntowe. Ich największą zaletą jest swoboda w zakresie montażu – są napędzane energią słoneczną, dlatego nie musisz martwić się prowadzeniem kabli i szukaniem źródła prądu. Korzystanie z solarnych lamp dogruntowych podnosi zatem komfort domowników, zwiększa bezpieczeństwo, dekoruje ogród, a przy okazji nie ma wpływu na wysokość rachunków za media. Lampy najazdowe LED służą do punktowego doświetlania chodników, alejek, podjazdów. W przestrzeni publicznej oprawy najazdowe pomagają w znakowaniu miejsc parkingowych. Jest wiele pomysłów na to, jak wykorzystać lampy dogruntowe w ogrodzie, parku lub innych miejscach użytkowych.

Proponujemy klasyczne oprawy dogruntowe umieszczane w ziemi, jak również lampy najazdowe. To elementy cechujące się minimalistyczną budową, lecz ponadprzeciętną trwałością. Podobnie jak wiele lamp dogruntowych LED również one wykazują wysoką szczelność i wodoodporność. To sprawia, że pracują w każdych warunkach. Oświetlenie najazdowe nie koroduje, nie traci swoich właściwości, pracuje stabilnie latem oraz zimą.

Zachęcamy, abyś wybrał oświetlenie najazdowe lub klasyczne latarnie stylem pasujące do charakteru Twojej nieruchomości. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu z ogrodem czy masz mieszkanie z balkonem w bloku – zadbaj, aby zawsze były one skąpane w ciepłym blasku. Nocą zapewnią Ci to nasze nowoczesne oprawy dogruntowe i lampy najazdowe dostępne w różnych wersjach do wyboru. Jeżeli nie wiesz, jaką lampę najazdową LED wybrać, skontaktuj się z naszym sklepem. Lampy najazdowe to nasza specjalność, dlatego profesjonalnie doradzimy Ci przy ich zakupie.