Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
21 490
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Zdalne sterowanie
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Naświetlacze LED

Naświetlacze LED
(15)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Naświetlacze LED sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa ilość światła. W zależności od modelu mogą posłużyć do wyeksponowania wystaw, scen, obiektów architektonicznych, elementów ogrodu lub jako dodatkowe oświetlenie w warsztacie pracy. Naświetlacze ledowe różnią się od siebie przede wszystkim trwałością, wydajnością, mocą, wymiarami, sposobem mocowania i kolorem.

Naświetlacze w naszej ofercie

Prezentujemy naświetlacze ledowe o różnych parametrach, które za sprawą wbudowanych LED stanowią wydajne i energooszczędne rozwiązanie. Naświetlacz LED można stosować natynkowo, dzięki czemu sprawdzą się na przykład na elewacji budynków. Większość produktów jest odporna na kurz i wodę zgodnie ze standardami ochrony szczelności IP65, co sprawia, że mogą być stosowane również na zewnątrz pod zadaszeniem. Lampa LED naświetlacz emituje światło białe, neutralne, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważne jest zachowanie naturalnych odcieni otoczenia. Posiadamy zarówno modele z czujnikiem ruchu, jak również z możliwością zdalnej regulacji lub ustawianiem konkretnych trybów działania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru modeli dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Funkcjonalne i nowoczesne naświetlacze ledowe

Zależy Ci na optymalnym oświetleniu otoczenia oraz wyeksponowaniu jego największych atutów? W takim razie dostępne w sklepie ELampy naświetlacze ledowe będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Takie lampy świecą światłem maksymalnie zbliżonym do światła dziennego. Wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz tworzywa sztucznego modele wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Naświetlacze LED świetnie sprawdzają się także w użytku wewnętrznym. Można je zamontować np. w magazynach i halach produkcyjnych. Dzięki nim poszczególne elementy wyposażenia wnętrza staną się doskonale widoczne. Lampa LED naświetlacz najlepiej jednak nadaje się do umieszczenia na elewacji budynku. Wyposażony w nowoczesny system ochronny IP65 model jest skutecznie zabezpieczony przed pyłem oraz wodą. 

Zewnętrzny naświetlacz LED 50W z czujnikiem ruchu i zmierzchu nadaje się do wieloletniego użytkowania. W zależności od wybranego modelu zasięg jego działania wynosi od dwóch do dziesięciu metrów, a czas świecenia waha się od 10 sekund do nawet 7 minut. Dzięki czujnikowi zmierzchu lampa LED naświetlacz uruchamia się automatycznie po zapadnięciu zmroku.

Naświetlacze LED mogą działać pojedynczo, a także w połączeniu z innymi produktami. Zdecyduj, które rozwiązanie odpowiada Ci najbardziej.