Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Cena
23 890
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Zdalne sterowanie
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Taśmy LED

Taśmy LED
(32)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Taśma pasek LED to nie tylko funkcjonalny dodatek oświetleniowy, ale również oryginalna ozdoba zapewniająca nietypowy efekt wizualny. Paski ledowe do pokoju różnią się od siebie ilością diod, barwą światła, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Odpowiednio dobrany pasek ledowy pomoże wyodrębnić poszczególne elementy w pomieszczeniu i zapewnić wnętrzu oryginalny klimat. Ledy kolorowe w pokoju pięknie przyozdabiają wnętrze. Modele wyposażone w diody RGB emitują różnobarwne światło. Taśma ledowa z pilotem ma specjalny sterownik, który służy do zmiany koloru.

Sprzedawane w sklepie Elampy produkty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To sprawia, że taśma led z pilotem jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Może Ci ona zatem służyć z powodzeniem przez wiele lat. Taśma led kolorowa z pilotem doskonale oświetla przestrzeń pokoju, tworząc klimatyczny nastrój. Wykorzystująca ledy taśma pięknie eksponuje zawartość barku, półkę z książkami albo zawieszony na ścianie obraz lub fotografię rodzinną. Równocześnie paski ledowe do pokoju pełnią funkcje użytkowe, oświetlając m.in.:

- słabo widoczne progi;
- półki łazienkowe;
- sklepowe witryny;
- stopnie schodów.

W naszym sklepie można zaopatrzyć się także w kompleksowe zestawy akcesoriów umożliwiających sprawne działanie pasków ledowych, w tym m.in. kabli, złączek, zasilaczy, sterowników itp.

Szeroki wybór możliwości w ofercie sklepu

W naszej ofercie znajdują się paski ledowe do pokoju dostosowane do różnych potrzeb. Na stronie znajdziecie rozwiązania przeznaczone do zamontowania na meblach, łóżkach, schodach i urządzeniach elektronicznych. W zależności od modelu zasilane są bateriami, prądem lub za pomocą USB, dzięki czemu ułatwiają montaż w przeznaczonym do tego miejscu. Niektóre taśmy led z pilotem posiadają czujnik ruchu, który dodatkowo optymalizuje ilość zużytej energii. Większość modeli posiada stopień szczelności oprawy IP65, co gwarantuje ich niezawodność w trudniejszych warunkach. Szeroka gama barw światła, zapewni ciekawy efekt wizualny i przyczyni się do poprawy jakości oświetlenia poszczególnych elementów.

Paski ledowe – estetyka i funkcjonalność w jednym

W sklepie Elampy czekają na Ciebie wysokiej jakości paski ledowe do pokoju, które znakomicie sprawdzą się w różnych okolicznościach. Dostępne u nas modele łączą w sobie atrakcyjny design oraz wygodę użytkowania. Różnią się one między sobą kształtem, rozmiarem oraz kolorystyką. Odpowiednio dobrane taśmy led z pilotem doskonale wkomponowują się w stylistykę wnętrza, tworząc spójną całość kompozycyjną z innymi elementami wyposażenia pokoju. Emitowane przez nie światło oddziałuje neutralnie na wzrok, nie powodując zmęczenia oczu. Niektóre paski ledowe świetnie nadają się do umieszczenia przy ekranie telewizora lub komputera. Można je z łatwością podłączyć do wybranego urządzenia za pomocą kabla USB. 

Do sterowania taśmami led kolorowymi służy specjalny pilot, którego zasięg działania może wynosić nawet kilkadziesiąt metrów. Dzięki temu możesz wygodnie uruchomić znajdujące się w pokoju ledy kolorowe nawet wówczas, gdy w danym momencie przebywasz w innym pomieszczeniu lub w ogrodzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru modeli dopasowanych do Waszych potrzeb.