Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
5 129
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Żarówki dekoracyjne

Żarówki dekoracyjne
(45)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Nowoczesne lampy stwarzają możliwość dowolnego doboru żarówek pozwalając tym samym na dostosowanie jasności do indywidualnego charakteru pomieszczenia. W zależności od stylu wnętrza oraz samego oświetlenia żarówki dekoracyjne stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór żarówek, które zachwycają swoją formą oraz zdobniczym wykończeniem. Ozdobne żarniki zamknięte w fantazyjnych szklanych kształtach lub żarówki emitujące rozmaite świetlne kształty to tylko niektóre z propozycji.

Żarówki dekoracyjne w naszej ofercie

Prezentujemy niezwykle bogaty asortyment produktów oświetleniowych, a wśród nich żarówki dekoracyjne. Mają one szereg zastosowań, głównie we wnętrzach o charakterze nowoczesnym, skandynawskim i industrialnym. Pomimo że pełnią głównie funkcje ozdobne, żarówki stanowią też cenne źródło światła np. nad telewizorem, biurkiem czy blatem roboczym w kuchni. Świetnie wyglądają zapalone, jak również zgaszone. 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju żarówki ozdobne. Poszczególne modele różnią się mocą oraz kształtem. Mamy tu m.in. Disco Kugel, Deco Stars czy Crystal. Niektóre kolorystyką przypominają bursztyny, inne knoty świec inspirowane stylem vintage. Jesteśmy pewni, że każda wybrana żarówka dekoracyjna spełni swoją funkcję w Twoim domu, tj. doświetli wnętrza, zbuduje przytulny klimat i stanie się ozdobą przykuwającą wzrok.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której prym wiodą żarówki dekoracyjne LED. To energooszczędne źródła światła, odpowiadające współczesnym standardom ekologii i bezpieczeństwa. Perfekcyjne do domów, w których liczą się detale.