Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
3 229
Rodzaj ochrony [IP]
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Żarówki energooszczędne

Żarówki energooszczędne
(262)
Wybrane filtry:
Filtry główne
262 produktów
Pokazano 1-40 z 262 pozycji

Żarówka nie jest niczym innym jak elektrycznym źródłem światła. Tradycyjny model przypomina kształtem gruszkę, najpowszechniejszym gwintem jest E27, a typem A55 i A60. Światło, które oddaje żarówka jest najbardziej zbliżone do tego naturalnego. Wewnątrz szklanej bańki umieszczony został żarnik wolframowy oraz wypełniono ją odpowiednimi gazami – argonem oraz azotem. Rodzaj ten zaliczany jest do klasy energetycznej E lub D. Można je stosować we wszystkich pomieszczeniach, gdyż ich światło jest jednym z bezpieczniejszych dla oczu. Ich minusem jest nietrwałość – podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz krótka żywotność – 1000 godzin.

Jakie żarówki energooszczędne można znaleźć w naszej ofercie?

Barwa światła i przede wszystkim jego natężenie w dużej mierze zależą od typu żarówki. Ciepłe światło cechujące się odcieniem żółtym i czerwonym ułatwia regenerację i relaks. Z kolei światło zimne o niebieskim odcieniu, wspomaga koncentrację i zwiększa wydajność pracy. W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. energooszczędne żarówki ze wszystkimi najpopularniejszymi gwintami na rynku. Oferujemy modele pasujące do lamp, żyrandoli, lampek, kiniketów i innych elementów oświetlenia. Żarówka, oprócz typowo użytecznej funkcji, może również pełnić funkcje estetyczne. Zapewniamy m.in. modele wyróżniające się oryginalnym kształtem i niespotykaną fakturą szkła.

Nowoczesne żarówki LED, czyli postaw na sprawdzone rozwiązania

Oświetlenie LED charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością, ale przede wszystkim długą żywotnością. W asortymencie naszego sklepu dostępne są egzemplarze różniące się między sobą mocą, przeznaczone zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń. Żarówka energooszczędna to inwestycja na lata, która szybko zwróci się w postaci mniejszych rachunków za energię elektryczną.