Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
2 230
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Żarówki energooszczędne

Żarówki energooszczędne
(274)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Żarówka nie jest niczym innym jak elektrycznym źródłem światła. Tradycyjny model przypomina kształtem gruszkę, najpowszechniejszym gwintem jest E27, a typem A55 i A60. Światło, które oddaje żarówka jest najbardziej zbliżone do tego naturalnego. Wewnątrz szklanej bańki umieszczony został żarnik wolframowy oraz wypełniono ją odpowiednimi gazami – argonem oraz azotem. Rodzaj ten zaliczany jest do klasy energetycznej E lub D. Można je stosować we wszystkich pomieszczeniach, gdyż ich światło jest jednym z bezpieczniejszych dla oczu. Ich minusem jest nietrwałość – podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz krótka żywotność – 1000 godzin.

Jakie żarówki energooszczędne można znaleźć w naszej ofercie?

Barwa światła i przede wszystkim jego natężenie w dużej mierze zależą od typu żarówki. Ciepłe światło cechujące się odcieniem żółtym i czerwonym ułatwia regenerację i relaks. Z kolei światło zimne o niebieskim odcieniu, wspomaga koncentrację i zwiększa wydajność pracy. W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. energooszczędne żarówki ze wszystkimi najpopularniejszymi gwintami na rynku. Oferujemy modele pasujące do lamp, żyrandoli, lampek, kiniketów i innych elementów oświetlenia. Żarówka, oprócz typowo użytecznej funkcji, może również pełnić funkcje estetyczne. Zapewniamy m.in. modele wyróżniające się oryginalnym kształtem i niespotykaną fakturą szkła.

Nowoczesne żarówki LED, czyli postaw na sprawdzone rozwiązania

Oświetlenie LED charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością, ale przede wszystkim długą żywotnością. W asortymencie naszego sklepu dostępne są egzemplarze różniące się między sobą mocą, przeznaczone zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń. Żarówka energooszczędna to inwestycja na lata, która szybko zwróci się w postaci mniejszych rachunków za energię elektryczną.