METODY PŁATNOŚCI

W ramach sklepu internetowego www.elampy.pl metody płatności realizujemy w następujący sposób:

·         Płatność kartą płatniczą oraz przelewem elektronicznym za pośrednictwem zewnętrznego operatora płatniczego. System płatności internetowych (Przelewy24) - to gotowe mechanizmy płatności przez internet, które w postaci błyskawicznego przelewu, chwilę po kliknięciu przenosi nas na stronę wskazanego banku. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. W przypadku wyboru karty płatniczej zostanie ona obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po realizacji przelewu. Po dokonaniu płatności i powrocie na stronę zamówienie zostanie pomyślnie sfinalizowane.

·         W przypadku płatności w tradycyjny sposób - przelewem na rachunek firmowy towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia, dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym. Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe:  BNP PARIBAS FORTIS numer konta: PL03 1600 1055 0002 3217 9978 0150. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

·         Wybierając opcję płatności przy odbiorze za zlecenie zapłacimy bezpośrednio otrzymując paczkę od kuriera. W tym celu należy zwrócić uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą pojawi się powiadomienie. Wybierając tę metodę płatności prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zakupy, w celu przyśpieszenia odbioru towaru. Wybór Firmy Kurierskiej dokonywany jest przez Kupującego w procesie zamówienia z zastrzeżeniem, że Sprzedawca ma prawo dokonać zmiany wybranej firmy kurierskiej zależnie od możliwości logistycznych poszczególnych Firm Kurierskich, gabarytów kupowanego towaru oraz wybranego przez kupującego miejsca dostawy. Zmiana firmy nie zwiększy kosztów dostawy zakupionego towaru.

Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Więcej informacji w zakładce: REGULAMIN.