Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
38 536
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Lampy wpuszczane w sufit

Lampy wpuszczane w sufit
(40)
Wybrane filtry:
Filtry główne
40 produktów
Pokazano 1-40 z 40 pozycji


Reflektorki i spoty wpuszczane to idealne rozwiązanie przy podwieszanych sufitach. Dyskretne oświetlenie tego typu nie zajmuje istotnej przestrzeni w niższych pomieszczeniach oraz jest perfekcyjne dla osób które cenią sobie minimalistyczny styl wnętrza. Dzięki niewielkim rozmiarom można zastosować wiele punktów świetlnych i dzięki temu stworzyć kompozycję świetlną dostarczającą blasku nawet w najdalszych zakamarkach pokoju. 

Lampy wpuszczane w sufit - gdzie można je wykorzystać?

Oświetlenie w dużym stopniu wpływa na klimat i nastrój w danym wnętrzu.  Z tego względu w sypialni zazwyczaj jest montowane przygaszone oświetlenie, cechujące się ciepłą barwą, zaś w biurze najczęściej wykorzystuje się stosunkowo mocne żarówki o zimnym świetle, ułatwiającym koncentrację. Oświetlenie wpuszczane w sufit umożliwia równomierne rozjaśnienie nawet dużego pomieszczenia, dlatego bardzo często widuje się je w salonach, lokalach usługowych, sklepach i wielu innych miejscach. Wpuszczane lampy LED sufitowe mogą być montowane zarówno pojedynczo, jak i w dużych grupach.

Stylowe lampy wpuszczane - co jeszcze obejmuje asortyment?

W ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. lampy wykonane z lekkiego, aczkolwiek wytrzymałego aluminium, metalu, tworzywa sztucznego, stali oraz szkła. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie m.in. mocą, dzięki czemu można je bez trudu dopasować do każdego pomieszczenia. Dostępne są także wpuszczane oprawy LED, idealne do montażu zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz budynków.