Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
60 6517
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Słupki ogrodowe

Słupki ogrodowe
(159)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Słupki oświetleniowe, to punktowe światło o niewielkiej wysokości. Słupki umieszcza się bezpośrednio na ziemi, natomiast te o rozbudowanej podstawie można przykręcić do betonowego fundamentu, dzięki czemu uzyskają one odpowiednią stabilność. Lampy emitują równomierne i nieoślepiające światło, które jednocześnie zapewnia konieczne bezpieczeństwo poprzez rozświetlenie ścieżek oraz podjazdów. Lampy ogrodowe oświetlą po zmroku również alejki i rośliny oraz stworzą przepiękny wieczorowy pejzaż.

Funkcjonalne i praktyczne słupki oświetleniowe

Oświetlenie zewnętrzne charakteryzuje się podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu bez problemu funkcjonuje przez cały rok. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. słupki oświetleniowe, których źródłem światła są energooszczędne żarówki LED, wyróżniające się długą żywotnością. Najpopularniejsze modele są wykonane z lekkiego, aczkolwiek wytrzymałego aluminium, jednak oferujemy także słupki z tworzywa sztucznego, stali, metalu, poliwęglanu oraz odpornej na działanie wilgoci stali nierdzewnej. Lampa ogrodowa typu słupek to dyskretne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się nawet w przypadku niewielkich ogrodów.

Słupek oświetleniowy, czyli eleganckie rozwiązania do ogrodu

Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, tego typu modele emitują dużo światła, dzięki czemu są w stanie skutecznie rozświetlić np. parking, plac lub podjazd. Zewnętrzne słupki oświetleniowe są wyposażone w jedno, dwa, trzy, a nawet cztery źródła światła, różniące się od siebie m.in. mocą. Na uwagę zasługują również ogrodowe słupki oświetleniowe z wbudowanym panelem słonecznym. Takie egzemplarze cechują się jeszcze niższym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i ekologicznym charakterem.