Filtry

Producent
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Typ żarówki
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
58 3317
Rodzaj ochrony [IP]
więcej... mniej
Ilość kelwinów [K]
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Lampy dogruntowe

Lampy dogruntowe, najazdowe

(52)

Oświetlenie dogruntowe to często niewielkie i niezwykle dekoracyjne detale. Budowa umożliwia umieszczenie ich zarówno w ziemi przed domem, jak i w doniczce na tarasie. Są najbardziej oryginalne i mogą służyć za elementy ozdobne ogrodu, podobnie jak drzewa czy krzewy oraz przede wszystkim, przy zastosowaniu odpowiednich źródeł światła, są w stanie znakomicie doświetlić posesję. Różne kształty i kolory opraw dogruntowych pozwalają na dopasowanie tego typu oświetlenia do stylu domu, ogrodu bądź tarasu, zapewniając światło o punktowym charakterze.

Oprawy dogruntowe w naszej ofercie

W dostępnym oświetleniu zewnętrznym  prym wiodą lampy dogruntowe. Ich największą zaletą jest swoboda w zakresie montażu – są napędzane energią słoneczną, dlatego nie musisz martwić się prowadzeniem kabli i szukaniem źródła prądu. Korzystanie z solarnych lamp dogruntowych podnosi zatem komfort domowników, zwiększa bezpieczeństwo, dekoruje ogród, a przy okazji nie ma wpływu na wysokość rachunków za media.

Proponujemy klasyczne oprawy dogruntowe umieszczane w ziemi, jak również lampy najazdowe. To elementy cechujące się minimalistyczną budową, lecz ponadprzeciętną trwałością. Podobnie jak wiele lamp dogruntowych LED również one wykazują wysoką szczelność i wodoodporność. To sprawia, że pracują w każdych warunkach.

Zachęcamy, abyś wybrał oświetlenie najazdowe lub klasyczne latarnie stylem pasujące do charakteru Twojej nieruchomości. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu z ogrodem czy masz mieszkanie z balkonem w bloku – zadbaj, aby zawsze były one skąpane w ciepłym blasku. Nocą zapewnią Ci to nasze nowoczesne oprawy dogruntowe i lampy najazdowe.

Lampy dogruntowe

52 produktów
Pokazano 1-40 z 52 pozycji