Filtry

Producent
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Typ żarówki
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
3 86
Rodzaj ochrony [IP]
więcej... mniej
Ilość kelwinów [K]
więcej... mniej
Źródła światła

Źródła światła: rodzaje żarówek

(164)

Światło jest jednym z najważniejszych elementów, oddziałujących na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Przedmioty emitujące blask można nazwać jego źródłami, a dzielą się one na sztuczne (np. ognisko, świeca, lampa) i naturalne (np. gwiazdy, słońce). By zapewnić odpowiednie warunki do pracy oraz życia musimy zadbać o idealne oświetlenie pomieszczeń w których przebywamy. Przyjemne światło wpływa pozytywnie na atmosferę w domu, sprzyja relaksowi lub pomaga się skupić przy obowiązkach. Ponadto, ma ważną funkcję estetyczną - dzięki źródłom światła możemy wprowadzić fantastyczny klimat do wnętrza i uwydatnić elementy dekoracyjne. W tej kategorii znajdą Państwo żarówki tradycyjne, halogenowe oraz dekoracyjne, a także rozwiązania w technologii LED: żarówki, świetlówki i taśmy diod.

Źródło światła – nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się źródła światła w różnych wersjach do wyboru. To przede wszystkim żarówki LED, które cechuje energooszczędna praca. Niski pobór energii idzie w parze ze zmniejszeniem opłat za media, dlatego warto wymienić klasyczne produkty na te z naszej oferty. 

Drugą grupę stanowią dekoracyjne żarówki, które nie tylko zdobią, ale też zapewniają źródło światła. Są inspirowane klimatami retro, lekko przydymione, o nieregularnej fakturze. To sprawia, że po zapaleniu generują ciepłe światło przyjemne dla oczu. 

Zachęcamy do tego, aby umiejętnie łączyć źródła światła naturalne i sztuczne. Z naszymi produktami ta sztuka będzie łatwa i uda się na pewno. Bladym świtem i po zapadnięciu zmierzchu będziesz mógł cieszyć się korzystaniem z doskonale doświetlonej przestrzeni. Wiedząc, jakie są rodzaje źródeł światła i decydując się na nasze żarówki, zaprojektujesz biuro, salon, kuchnię i każde inne wnętrze mieszkalne lub użytkowe.

Zapraszamy do zakupu źródla światła w naszym sklepie online!

Źródła światła

164 produktów
Pokazano 1-40 z 164 pozycji