Filtry

Producenci
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
3 270
Rodzaj ochrony [IP]
więcej... mniej
Ilość kelwinów [K]
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Źródła światła

Źródła światła

(256)

Światło jest jednym z najważniejszych elementów, oddziałujących na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Przedmioty emitujące blask można nazwać jego źródłami, a dzielą się one na sztuczne (np. ognisko, świeca, lampa) i naturalne (np. gwiazdy, słońce). By zapewnić odpowiednie warunki do pracy oraz życia musimy zadbać o idealne oświetlenie pomieszczeń w których przebywamy. Przyjemne światło wpływa pozytywnie na atmosferę w domu, sprzyja relaksowi lub pomaga się skupić przy obowiązkach. Ponadto, ma ważną funkcję estetyczną - dzięki źródłom światła możemy wprowadzić fantastyczny klimat do wnętrza i uwydatnić elementy dekoracyjne. W tej kategorii znajdą Państwo żarówki tradycyjne, halogenowe oraz dekoracyjne, a także rozwiązania w technologii LED: żarówki, świetlówki i taśmy diod.

Źródło światła – nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się źródła światła w różnych wersjach do wyboru. To przede wszystkim żarówki LED, które cechuje energooszczędna praca. Niski pobór energii idzie w parze ze zmniejszeniem opłat za media, dlatego warto wymienić klasyczne produkty na te z naszej oferty. 

Drugą grupę stanowią dekoracyjne żarówki, które nie tylko zdobią, ale też zapewniają źródło światła. Są inspirowane klimatami retro, lekko przydymione, o nieregularnej fakturze. To sprawia, że po zapaleniu generują ciepłe światło przyjemne dla oczu. 

Zachęcamy do tego, aby umiejętnie łączyć źródła światła naturalne i sztuczne. Z naszymi produktami ta sztuka będzie łatwa i uda się na pewno. Bladym świtem i po zapadnięciu zmierzchu będziesz mógł cieszyć się korzystaniem z doskonale doświetlonej przestrzeni. Wiedząc, jakie są rodzaje źródeł światła i decydując się na nasze żarówki, zaprojektujesz biuro, salon, kuchnię i każde inne wnętrze mieszkalne lub użytkowe.

Zapraszamy do zakupu źródla światła w naszym sklepie online!

Źródła światła

256 produktów
Pokazano 1-40 z 256 pozycji