logo

Ideal Lux - innowacyjność i luksus

Ideal Lux - innowacyjność i luksus

Ponad 40 lat temu we Włoszech powstała firma z branży oświetleniowej, która stała się poważną konkurencją na rynku lamp dekoracyjnych. Ich produkty są wyjątkowe, bowiem za punkt honoru marka przyjęła sobie tworzenie produktów nie tylko funkcjonalnych, ale przede wszystkim nietuzinkowych pod względem designu, by każdy mógł za ich pomocą wyrazić swój indywidualizm.

Co roku załoga Ideal Lux sprawdza rynek oraz najnowsze trendy, by przeorganizować linię sprzedażową i zapewnić Klientom produkty, które sprostają dynamicznym zmianom jakie zachodzą w kwestii aranżacji wnętrz. To nasze wymagania są motorem dla prac nad innowacyjnością modeli, dlatego tak wiele osób wybiera lampy tej marki.

Osobiście, nie byliśmy w stanie przejść obojętnie wobec designu jaki proponuje firma Ideal Lux, dlatego nasza oferta jest bogata w produkty producenta. Produkty można skategoryzować w kilka typów, dzięki czemu asortyment jest zróżnicowany:

Produkty w minimalistycznym stylu:

Proste spoty jak GUN, klasyczne plafony jak SMARTIES czy WHEEL, geometryczne kinkiety TWIN, POSTA lub ANDROMEDA, oraz lampy wiszące CYLINDER, LOOK, FLUT i MAPA.  

Nowoczesne modele:

Mówi się że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego niektóre produkty marki Ideal Lux mimo prostoty stylu zachwycają detalami. Tu można wyróżnić kinkiet FOCUS o giętej formie, MINIMAL o industrialnym acz lekkim designie, HOLIDAY – gdzie klasyczny tekstylny abażur skrywa oprawę dla tradycyjnej żarówki, natomiast dodatkowo zamontowano elastyczne ramię ze źródłem światła w technologii LED, lub lampę podłogową LORIS czyli szklaną tubę z chromowanym wykończeniem.

Awangarda:

Lampy zebrane w tej kategorii są nie tylko elementem oświetlenia, ale przede wszystkim nowatorską ozdobą wnętrza. Nie każdy będzie na tyle odważny, by w swoim pomieszczeniu zawiesić model NODI, COMPO, DISCOVERY lub NEVE. Niektóre produkty są bardzo tematyczne – jak CHALET, który mógłby wisieć w domku myśliwskim, bowiem jego konstrukcja przypomina poroże jelenia. Podobnie HAREM, już sama nazwa wskazuje że lampa wpisuje się w styl orientalny.

Industrialne oświetlenie:

Tutaj możemy wyróżnić lampy wiszące UP AND DOWN – niebagatelny design zachwyci osoby które poszukują czegoś więcej niż zwykłego źródła światła. System przeciwwagi bazujący na kulistych odważnikach dość że pozwala na regulację długości zwisu, to będzie fascynującym elementem dekoracyjnym.

Share This: