Sielskie życie w mieście? Sprawdź 3 najważniejsze cechy rustykalnych wnętrz

Sielskie życie w mieście? Sprawdź 3 najważniejsze cechy rustykalnych wnętrz

Współcześnie życie w mieście coraz bardziej kojarzy się z gonitwą i zgiełkiem, które nie pozwalają odpocząć. To dlatego warto zainwestować w przytulną przestrzeń w zaciszu swego domu lub mieszkania. Większość miastowych takiego relaksu poszukuje na spokojnych wsiach, dlaczego więc nie przenieść sielskiego klimatu do swoich wnętrz i zaznać spokoju w samym środku metropolii?
Styl skandynawski - funkcjonalność i przytulność w jednym

Styl skandynawski - funkcjonalność i przytulność w jednym

Styl skandynawski jak sama nazwa wskazuje wywodzi się od naszych północnych sąsiadów, a konkretniej ze Szwecji. Ma swoich rodziców – Karin i Carl’a Larssonów, którzy stwierdzili, iż ich dom zwany Lilla Hyttnäs (po polsku „Mała Chatka”) ma być zupełnym zaprzeczeniem aktualnej mody na aranżacje wnętrz.
Dlaczego żarówka świeci?

Dlaczego żarówka świeci?

Pytanie dość oczywiste, jednak odkrycie jak zamknąć światło w małym urządzeniu było milowym krokiem dla ludzkości. Społeczeństwa wysoko rozwinięte nie są w stanie wyobrazić sobie egzystowania bez takiej technologii. Co więcej, trwają ciągłe prace nad udoskonaleniem wynalazku wszechczasów, co powoduje pojawianie się kolejno nowych pomysłów na zwiększenie lub wydłużenie działania, oddawania barw oraz energooszczędność.
Jadalnia - rozjaśnij serce domu

Jadalnia - rozjaśnij serce domu

Jadalnia jest bardzo ważnym miejscem w naszych mieszkaniach i domach, ponieważ posiłek powinien być spożywany w dogodnych i przyjemnych warunkach. Brak rozpraszaczy w postaci telewizora lub komputera, siedzenie przy jednym stole z rodziną, wygodne krzesła, które dbają o poprawną sylwetkę i jedzenie bez pośpiechu, to najistotniejsze elementy nie tylko wystawnych poczęstunków, ale nawet zwykłych, codziennych obiadów czy śniadań.
Modne kolory w 2019 roku

Modne kolory w 2019 roku

Jakie kolory do naszych wnętrz polecają projektanci? Living Coral czy Spiced Honey, brzmią dla Ciebie zagadkowo? Jeśli tak, to zajrzyj do naszego wpisu na blogu.
Jak to działa? - Dobór i montaż szynoprzewodów

Jak to działa? - Dobór i montaż szynoprzewodów

Wielu naszych Klientów dopytuje o różne kwestie dotyczące szynoprzewodów, dlatego ruszamy z pomocą poniższym artykułem. Mamy nadzieje, że wiedza zebrana na naszym blogu rozwieje wątpliwości co do tego typu oświetlenia.
Spraw sobie na wiosnę nowe oświetlenie do altany!

Spraw sobie na wiosnę nowe oświetlenie do altany!

Własny ogród to marzenie wielu ludzi, a szczęściarze którzy go posiadają, mogą sobie pozwolić na stworzenie perfekcyjnego miejsca do relaksu na łonie natury. Drewniana altanka nieopodal domu będzie idealna do wypoczynku, zabaw z dziećmi na świeżym powietrzu, ale również rodzinnych obiadów, biesiadowania z przyjaciółmi czy romantycznej kolacji. Ważne jest tutaj dobrze dobrane oświetlenie, dlatego poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to jak zaar
Wiosenne inspiracje - odśwież swoje wnętrza

Wiosenne inspiracje - odśwież swoje wnętrza

Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego rozmyślamy nad nowymi pomysłami by wybudzić się już z zimowego snu i natchnąć Was do zmian we wnętrzach. Do lamusa odchodzą grube pledy, które zamieniamy na delikatne narzutki i cienkie koce, a śnieżnobiałe dodatki idą w odstawkę na rzecz wielokolorowych ozdób. Poniżej zebraliśmy kilka pomysłów na to jak rozjaśnić pomieszczenia i cieszyć się wiosną w pełnej krasie!
Pokazano 1- 8 z 54 pozycji