Pastelowe barwy w domowych aranżacjach

Pastelowe barwy w domowych aranżacjach

Pudrowe róże, rozbielone żółcie, subtelne szarości, to tylko mały wycinek pastelowych odcieni dodających wnętrzom subtelnego charakteru. Kolory te niosą ze sobą delikatność, lekkość oraz pewnego rodzaju nostalgiczność, dlatego idealnie sprawdzą się w stylach angielskich, prowansalskich, rustykalnych czy romantycznych aranżacjach. Dodatkowym atutem wykorzystania tej tonacji w pomieszczeniu jest jej optyczne powiększenie oraz nadanie lżejszego oraz
Oświetlenie ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych

Oświetlenie ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych

Aranżacje wnętrz hoteli, restauracji, czy lokali handlowych to spore wyzwanie, ponieważ musimy wziąć pod uwagę nie tylko nasze upodobania ale przede wszystkim jego rolę komercyjną. Często w tych miejscach mamy sporą przestrzeń do wypełnienia, dlatego możemy pozwolić sobie na okazałe, często przyciągające uwagę modele lamp.
Finezyjne formy metalowych szkieletów

Finezyjne formy metalowych szkieletów

Brak jakiegokolwiek materiałowego abażuru, bądź szklanego klosza, powoduje że blask żarówki rozlewa się w każdą stronę prawie bez zahamowań. Jedyną przeszkodą dla światła są cienkie pręciki konstrukcji, powodujące ukazywanie się cieni na ścianach. O czym mowa? O hicie ostatnich lat, czyli o lampach drucianych.
Lampy w iście królewskim stylu

Lampy w iście królewskim stylu

Ogromne i strojne sale balowe, wystawne przyjęcia, pełne przepychu ozdoby, złoto, blichtr oraz masywne, a zarazem rzucające się w oczy elementy dekoracyjne – to wszystko kojarzy się nam z pałacowymi wnętrzami. Poniżej przedstawiamy zestawienie lamp, które łączą w sobie wszystkie te charakterystyczne cechy.
Oświetlenie monochromatycznych wnętrz

Oświetlenie monochromatycznych wnętrz

Monochromatyczne wnętrza cechuje utrzymanie pomieszczenia w podobnych odcieniach oraz minimalistyczna kolorystyka. W zestawieniu czerni i bieli ważna jest odpowiednia proporcja barw, by pomieszczenie nie okazało się zbyt ciemne. Przewaga bieli pomaga w odbiorze wnętrza, bowiem nie męczy naszego wzroku tak jak niektóre kolory. Kojarzy się ona z nowoczesnym designem, stylem skandynawskim i czystością, pozwala odpocząć i działa uspokajająco na użytk
Powiew Orientu w Twoim domu

Powiew Orientu w Twoim domu

Wszyscy kochamy podróżować, ponieważ to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, zdobycie nowych doświadczeń oraz odpoczynek od codzienność. A gdyby tak zatrzymać tą szczególną atmosferę na dłużej? Zainspirowani stylem orientu proponujemy modele, które swoim wyglądem oddadzą ten szczególny nastrój oraz klimat.
Oświetlenie do Twojego ogrodu

Oświetlenie do Twojego ogrodu

Okres letni, to nie tylko czas w którym szykujemy się do zagranicznych podróży, wypadów nad morze czy górskich wycieczek. To przede wszystkim chwila, w której możemy zrelaksować się po pracy we własnym ogrodzie, łapiąc ostatnie promienie słońca przed nadejściem zmierzchu. Grill party i zabawy na świeżym powietrzu możemy wydłużyć dzięki odpowiedniemu dobraniu oświetlenia zewnętrznego. Jest ono nie tylko dekoracyjne, ale również bardzo funkcjonalne
Ognista czerwień w nowoczesnych aranżacjach

Ognista czerwień w nowoczesnych aranżacjach

Teorie dotyczące potęgi energii zawartej w otaczających nas barwach zostały już wielokrotnie potwierdzone. Tym bardziej powinniśmy się skupić na ich odpowiednim dobrze w najważniejszym dla nas miejscu, czyli domu. Ponieważ kolory we wnętrzach mają duży wpływ na samopoczucie warto dostosować odcienie do naszego gustu i upodobań.