Zadbaj o swoje miejsce pracy

Zadbaj o swoje miejsce pracy

Współczesne tempo życia oraz nowoczesne technologie umożliwiają zmianę w podejściu do organizacji pracy. Jedną z nich jest możliwość wykonywania jej z własnego domu. Stąd coraz większa popularność domowych gabinetów, które umożliwiają nam wyciszenie oraz znalezienie odpowiedniej strefy komfortu.
Łazienkowe inspiracje

Łazienkowe inspiracje

Myśląc o tym pomieszczeniu zwykle widzimy klasyczną stylizację opierającą się na kafelkach w bieli z chromowanymi wykończeniami połyskującymi z armatury.
Trzy odmiany boho - glam, scandi i loft

Trzy odmiany boho - glam, scandi i loft

Boho przede wszystkim kojarzone jest jako najważniejszy styl w okresie letnim oraz w modzie festiwalowej – od lat swoje zwiewne i eklektyczne stroje pokazują bywalcy koncertów, wkradły się one również do mody wielu gwiazd światowego kina, ale też do szaf najsłynniejszych modelek. Styl boho to jednak nie tylko kwestia ubioru, ale również – a może przede wszystkim, aranżacji wnętrza.
Hit sezonu - inna ściana za łóżkiem. Przegląd pomysłów i dobór kinkietu.

Hit sezonu - inna ściana za łóżkiem. Przegląd pomysłów i dobór kinkietu.

Odpowiednio wykreowana przestrzeń w sypialni będzie poprawiać nam samopoczucie zaraz przed zaśnięciem i wprowadzać nas w błogi stan relaksu. Piękne, przytulne i cieszące oko pomieszczenie, bezsprzecznie ma wpływ na nasze zadowolenie i odczuwany komfort. Co więc zmienić w swojej sypialni bez wykonywania generalnego remontu? Wystarczy zaaranżować jedną ścianę. Zresztą, zobaczcie sami z jaką łatwością można całkowicie odmienić wygląd tego pokoju.
Komfortowy zakątek w ogrodzie i na balkonie - inspiracje

Komfortowy zakątek w ogrodzie i na balkonie - inspiracje

Świat budzi się do życia po zimie, na dworze robi się coraz cieplej, a niestety epidemia nie daje możliwości by cieszyć się w 100% z wiosennego słońca. Trzeba szukać więc alternatywy! Aktualnie posiadacze ogrodu górują nad mieszkańcami blokowisk, ale i na to wiele osób znalazło rozwiązanie. My jesteśmy pod wrażeniem wszystkich pomysłów jakie znaleźliśmy na instagramie. Mamy nadzieję, że poniższe wybrane aranżacje zainspirują Was równie mocno jak
Dekoracje na Wielkanoc 2020 - inspiracje i trendy

Dekoracje na Wielkanoc 2020 - inspiracje i trendy

Wielkanoc 2020 zbliża się wielkimi krokami, jednak nie da się ukryć że w tym roku będą one wyjątkowe. Większość z nas nie będzie miala możliwości spędzenia świąt w dużym rodzinnym gronie, ale najważniejsze jest by znaleźć namiastkę normalności w tak specyficznym czasie, nie rezygnować z tradycji i czerpać przyjemność z małych rzeczy. A pięknie przystrojony stół i wnętrze na pewno sprawi że poczujemy świąteczną atmosferę.
Czy warto kupować teraz lampy?

Czy warto kupować teraz lampy?

Cały świat żyje aktualnie jednym tematem – pandemią SARS-CoV-2. Jak wszyscy dobrze wiemy z płynących zewsząd wiadomości, jedyną skuteczną metodą na ograniczenie zachorowań jest samoizolacja, do której nakłaniamy wszystkich czytających! My oczywiście w pełni popieramy #zostanwdomu, dlatego dzisiejszy wpis będzie o oświetleniu, jednak w kontekście pozostania w domowym zaciszu na najbliższe dni.
Żyrandole czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Żyrandole czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Trudno wyobrazić sobie bardziej szykowną formę oświetlenia niż żyrandole, które pełnią obecnie funkcje dekoracyjne. Nie kojarzą się już z dawnymi salonami oraz niemodną stylistyką, ponieważ przez lata zmieniły swój wygląd i obecnie można je oglądać w wielu nowoczesnych odsłonach. Charakteryzują się bogactwem pod względem detali czy też zdobień. Najczęściej są okazałe i doskonale sprawdzają się w przestronnych i wysokich wnętrzach.
Pokazano 1- 8 z 72 pozycji