Lampy w stylu marynistycznym

Lampy w stylu marynistycznym

Idealna aranżacja wnętrza dla dużych i małych domowników? Bezsprzecznie jest to styl marynistyczny, który cechuje prosta kolorystyka oraz dodatki kojarzące się z nadmorskim życiem – ozdoby związane ze statkami, wyblakłe płótna imitujące żagle, błękit nieba i granat morskich głębin przeniesiony na ściany czy dekoracje wnętrza, wytarte drewno oraz marynarskie pasy.
Minimalizm - sposób na życie i mieszkanie

Minimalizm - sposób na życie i mieszkanie

Minimalizm to nie tylko styl aranżacyjny, który coraz częściej gości w mieszkaniach Polaków, to przede wszystkim filozofia polegająca na wyzbyciu się niepotrzebnych rzeczy z przestrzeni życiowej. To nurt bardzo rozległy, obejmujący swoimi wpływami również literaturę, muzykę, architekturę i sztuki plastyczne, dlatego też nie jest jednoznaczny do zdefiniowania.
Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe

Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe

Posiadasz ogród i nie wiesz jak dobrać do niego oświetlenie? Nasze propozycje powinny nieco rozjaśnić sytuację oraz pomóc w wyborze odpowiednich lamp!
Lampa podłogowa - funkcjonalna ozdoba wnętrza

Lampa podłogowa - funkcjonalna ozdoba wnętrza

Lampa podłogowa to wyjątkowy element oświetlenia wnętrza. Jest bardzo funkcjonalna ze względu na swoją mobilność i możliwość wykorzystania w innym pomieszczeniu, które aktualnie potrzebuje więcej blasku. Ponadto może stanowić jeden z kluczowych punktów wystroju i tym samym wchodzić w skład wiodącego motywu aranżacji.
Zdobnicze oświetlenie w postaci lamp stołowych

Zdobnicze oświetlenie w postaci lamp stołowych

Dekoracyjne akcenty świetlne - w ten sposób możemy mówić o lampach stołowych, których walory estetyczne idealnie dopełnią kompozycję naszych pomieszczeń. Dziś ten model oświetlenia jest w modzie ze względu na swoją szczególną atmosferę. Dlatego lampy te stawiamy zarówno w salonowym kąciku bądź jako uzupełnienie przestrzeni w naszej sypialni, a często nawet jako oświetlenie przedpokoju, to wszystko za sprawą ich wizualnej atrakcyjności.
Pastelowe barwy w domowych aranżacjach

Pastelowe barwy w domowych aranżacjach

Pudrowe róże, rozbielone żółcie, subtelne szarości, to tylko mały wycinek pastelowych odcieni dodających wnętrzom subtelnego charakteru. Kolory te niosą ze sobą delikatność, lekkość oraz pewnego rodzaju nostalgiczność, dlatego idealnie sprawdzą się w stylach angielskich, prowansalskich, rustykalnych czy romantycznych aranżacjach. Dodatkowym atutem wykorzystania tej tonacji w pomieszczeniu jest jej optyczne powiększenie oraz nadanie lżejszego oraz
Oświetlenie ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych

Oświetlenie ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych

Aranżacje wnętrz hoteli, restauracji, czy lokali handlowych to spore wyzwanie, ponieważ musimy wziąć pod uwagę nie tylko nasze upodobania ale przede wszystkim jego rolę komercyjną. Często w tych miejscach mamy sporą przestrzeń do wypełnienia, dlatego możemy pozwolić sobie na okazałe, często przyciągające uwagę modele lamp.
Finezyjne formy metalowych szkieletów

Finezyjne formy metalowych szkieletów

Brak jakiegokolwiek materiałowego abażuru, bądź szklanego klosza, powoduje że blask żarówki rozlewa się w każdą stronę prawie bez zahamowań. Jedyną przeszkodą dla światła są cienkie pręciki konstrukcji, powodujące ukazywanie się cieni na ścianach. O czym mowa? O hicie ostatnich lat, czyli o lampach drucianych.
Pokazano 1- 8 z 34 pozycji