Oświetlenie dekoracyjne na okres zimowy

Oświetlenie dekoracyjne na okres zimowy

Czujecie spadek energii i ciągłe zmęczenie gdy przychodzi czas wychodzenia i wracania do domu w ciemnościach? Nie martwcie się, nie jesteście jedyni, a spadek formy w jesienno-zimowym okresie jest podyktowany ludzką naturą. Co prawda sztuczne oświetlenie nie jest w stanie nam zastąpić w 100% blasku w ciepły, letni dzień, jednak na pewno poprawia nieco komfort życia i ułatwia radzenie sobie z wszechobecnym mrokiem.
Skogluft - norweski sposób na wnętrze

Skogluft - norweski sposób na wnętrze

Choroby cywilizacyjne – wymysł XXI wieku czy faktyczne problemy z którymi boryka się coraz większa liczba osób? Bez względu co uważacie na ten temat, prawdą jest iż siedzący tryb pracy w zamkniętych pomieszczeniach o sztucznym i źle dobranym oświetleniu wpływa na nasz stan zarówno psychiczny jak i fizyczny. To stąd w trendach aranżacyjnych bardziej zwraca się uwagę nie na sam wystrój wnętrza, ale jego pożyteczność w aspekcie wspomagania odpoczynk
Zainspiruj się kolorami jesieni

Zainspiruj się kolorami jesieni

Za naszymi oknami zawitała już jesienna aura niosąc za sobą zimną i deszczową pogodę, jak łatwiej znieść ten niekorzystny klimat? Mamy kilka propozycji dzięki, którym w komfortowych i ciepłych warunkach przetrwacie do kolejnych wiosennych dni.
Czy warto przejść na oświetlenie w technologii LED?

Czy warto przejść na oświetlenie w technologii LED?

Wiele osób nadal korzysta z tradycyjnych żarówek, mimo wycofywania ich z rynku. Z czego wynika tendencja do braku zmian w kwestii stosowanego oświetlenia? Głównie to przyzwyczajenie – żarówki LED oraz wbudowane diody mają inną moc niż sprawdzone i standardowe E27 60W. Przestawienie się więc połączone jest z potrzebą eksperymentowania z dostosowaniem odpowiedniego źródła światła. Jednak korzyści wychodzące z wykorzystania nowszej technologii przes
Klasyczny abażur w nietypowej odsłonie

Klasyczny abażur w nietypowej odsłonie

Abażur z tkaniny to chyba najbardziej klasyczna osłona dla żarówki w lampach. Trend na materiałowe elementy jest ponadczasowy, więc możemy być pewni iż moda na tego typu model oświetlenia nigdy nie przeminie. Dla osób, które poszukują niecodziennej ozdoby swojej sypialni, salonu, gabinetu czy jadalni, zrobiliśmy zestawienie najciekawszych rodzajów tkanin.
Beton i kamień jako ozdoba wnętrza? Jeden z trendów 2019 roku!

Beton i kamień jako ozdoba wnętrza? Jeden z trendów 2019 roku!

Beton i kamień wiedzie prym w aranżacjach wnętrz już od zeszłego roku, a w tym sezonie ewoluuje w coraz to bardziej zmyślne formy. Najnowszym trendem jest używanie nie tylko naturalnego kamienia – marmuru czy granitu, ale również imitacji surowca jak wszelkie laminaty czy płytki ceramiczne.
Wielki powrót lampowentylatorów!

Wielki powrót lampowentylatorów!

Wydaje się Wam że trend na lampowentylatory przeminął z nowym milenium? Powróciły one w odświeżonej i niezwykle nowoczesnej formie, z dodatkiem praktycznych opcji, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aktualnie modele oświetlenia tego typu są dostępne nie tylko w opcji ze zwykłymi żarówkami, ale również w technologii LED!
Styl boho - nadaj swoim wnętrzom duszy

Styl boho - nadaj swoim wnętrzom duszy

Boho, to wolność i swoboda nie tylko w działaniu, ale również w stroju i wnętrzach. My skupiamy się głównie na tym trzecim aspekcie, bowiem niezwykle ważne jest by dobrze czuć się we własnym domu. Barwne przedmioty, pozorna losowość w dodatkach i łączenie wzorów nie pasujących do siebie na pierwszy rzut oka. Jak powstał styl boho i jakie są jego najważniejsze elementy? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tym artykule!
Pokazano 1- 8 z 62 pozycji