Czy warto kupować teraz lampy?

Czy warto kupować teraz lampy?

Cały świat żyje aktualnie jednym tematem – pandemią SARS-CoV-2. Jak wszyscy dobrze wiemy z płynących zewsząd wiadomości, jedyną skuteczną metodą na ograniczenie zachorowań jest samoizolacja, do której nakłaniamy wszystkich czytających! My oczywiście w pełni popieramy #zostanwdomu, dlatego dzisiejszy wpis będzie o oświetleniu, jednak w kontekście pozostania w domowym zaciszu na najbliższe dni.
Żyrandole czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Żyrandole czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Trudno wyobrazić sobie bardziej szykowną formę oświetlenia niż żyrandole, które pełnią obecnie funkcje dekoracyjne. Nie kojarzą się już z dawnymi salonami oraz niemodną stylistyką, ponieważ przez lata zmieniły swój wygląd i obecnie można je oglądać w wielu nowoczesnych odsłonach. Charakteryzują się bogactwem pod względem detali czy też zdobień. Najczęściej są okazałe i doskonale sprawdzają się w przestronnych i wysokich wnętrzach.
Wnętrze inspirowane stylem afrykańskim

Wnętrze inspirowane stylem afrykańskim

Jednym z najciekawszych trendów aranżacyjnych na rok 2020 bezsprzecznie jest ukłon w stronę kultury afrykańskiej, która jest tak różna od dotychczasowego hitu w polskich mieszkaniach – stylu skandynawskiego. Nowy design czerpie przede wszystkim inspiracje z naturalnie występujących w przyrodzie wzorów i kolorów oraz tradycyjnych motywów wykorzystywanych przez ludność zamieszkującą kontynent. Głównym motywem tej wersji etno będą na pewno paski zeb
Świąteczne inspiracje do Twojego domu

Świąteczne inspiracje do Twojego domu

To już ostatni na udekorowanie swojego domu na Święta Bożego Narodzenia! Zapewne większość z Was ma już wszystko przygotowane, ale dla maruderów przypominamy najważniejsze tegoroczne trendy. Stwórz perfekcyjną atmosferę wnętrza w którym odbędzie się wigilijna wieczerza z naszymi podpowiedziami!
Oświetlenie dekoracyjne na okres zimowy

Oświetlenie dekoracyjne na okres zimowy

Czujecie spadek energii i ciągłe zmęczenie gdy przychodzi czas wychodzenia i wracania do domu w ciemnościach? Nie martwcie się, nie jesteście jedyni, a spadek formy w jesienno-zimowym okresie jest podyktowany ludzką naturą. Co prawda sztuczne oświetlenie nie jest w stanie nam zastąpić w 100% blasku w ciepły, letni dzień, jednak na pewno poprawia nieco komfort życia i ułatwia radzenie sobie z wszechobecnym mrokiem.
Skogluft - norweski sposób na wnętrze

Skogluft - norweski sposób na wnętrze

Choroby cywilizacyjne – wymysł XXI wieku czy faktyczne problemy z którymi boryka się coraz większa liczba osób? Bez względu co uważacie na ten temat, prawdą jest iż siedzący tryb pracy w zamkniętych pomieszczeniach o sztucznym i źle dobranym oświetleniu wpływa na nasz stan zarówno psychiczny jak i fizyczny. To stąd w trendach aranżacyjnych bardziej zwraca się uwagę nie na sam wystrój wnętrza, ale jego pożyteczność w aspekcie wspomagania odpoczynk
Zainspiruj się kolorami jesieni

Zainspiruj się kolorami jesieni

Za naszymi oknami zawitała już jesienna aura niosąc za sobą zimną i deszczową pogodę, jak łatwiej znieść ten niekorzystny klimat? Mamy kilka propozycji dzięki, którym w komfortowych i ciepłych warunkach przetrwacie do kolejnych wiosennych dni.
Czy warto przejść na oświetlenie w technologii LED?

Czy warto przejść na oświetlenie w technologii LED?

Wiele osób nadal korzysta z tradycyjnych żarówek, mimo wycofywania ich z rynku. Z czego wynika tendencja do braku zmian w kwestii stosowanego oświetlenia? Głównie to przyzwyczajenie – żarówki LED oraz wbudowane diody mają inną moc niż sprawdzone i standardowe E27 60W. Przestawienie się więc połączone jest z potrzebą eksperymentowania z dostosowaniem odpowiedniego źródła światła. Jednak korzyści wychodzące z wykorzystania nowszej technologii przes
Pokazano 1- 8 z 66 pozycji