Beton i kamień jako ozdoba wnętrza? Jeden z trendów 2019 roku!

Beton i kamień jako ozdoba wnętrza? Jeden z trendów 2019 roku!

Beton i kamień wiedzie prym w aranżacjach wnętrz już od zeszłego roku, a w tym sezonie ewoluuje w coraz to bardziej zmyślne formy. Najnowszym trendem jest używanie nie tylko naturalnego kamienia – marmuru czy granitu, ale również imitacji surowca jak wszelkie laminaty czy płytki ceramiczne.
Wielki powrót lampowentylatorów!

Wielki powrót lampowentylatorów!

Wydaje się Wam że trend na lampowentylatory przeminął z nowym milenium? Powróciły one w odświeżonej i niezwykle nowoczesnej formie, z dodatkiem praktycznych opcji, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aktualnie modele oświetlenia tego typu są dostępne nie tylko w opcji ze zwykłymi żarówkami, ale również w technologii LED!
Styl boho - nadaj swoim wnętrzom duszy

Styl boho - nadaj swoim wnętrzom duszy

Boho, to wolność i swoboda nie tylko w działaniu, ale również w stroju i wnętrzach. My skupiamy się głównie na tym trzecim aspekcie, bowiem niezwykle ważne jest by dobrze czuć się we własnym domu. Barwne przedmioty, pozorna losowość w dodatkach i łączenie wzorów nie pasujących do siebie na pierwszy rzut oka. Jak powstał styl boho i jakie są jego najważniejsze elementy? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tym artykule!
Sielskie życie w mieście? Sprawdź 3 najważniejsze cechy rustykalnych wnętrz

Sielskie życie w mieście? Sprawdź 3 najważniejsze cechy rustykalnych wnętrz

Współcześnie życie w mieście coraz bardziej kojarzy się z gonitwą i zgiełkiem, które nie pozwalają odpocząć. To dlatego warto zainwestować w przytulną przestrzeń w zaciszu swego domu lub mieszkania. Większość miastowych takiego relaksu poszukuje na spokojnych wsiach, dlaczego więc nie przenieść sielskiego klimatu do swoich wnętrz i zaznać spokoju w samym środku metropolii?
Styl skandynawski - funkcjonalność i przytulność w jednym

Styl skandynawski - funkcjonalność i przytulność w jednym

Styl skandynawski jak sama nazwa wskazuje wywodzi się od naszych północnych sąsiadów, a konkretniej ze Szwecji. Ma swoich rodziców – Karin i Carl’a Larssonów, którzy stwierdzili, iż ich dom zwany Lilla Hyttnäs (po polsku „Mała Chatka”) ma być zupełnym zaprzeczeniem aktualnej mody na aranżacje wnętrz.
Dlaczego żarówka świeci?

Dlaczego żarówka świeci?

Pytanie dość oczywiste, jednak odkrycie jak zamknąć światło w małym urządzeniu było milowym krokiem dla ludzkości. Społeczeństwa wysoko rozwinięte nie są w stanie wyobrazić sobie egzystowania bez takiej technologii. Co więcej, trwają ciągłe prace nad udoskonaleniem wynalazku wszechczasów, co powoduje pojawianie się kolejno nowych pomysłów na zwiększenie lub wydłużenie działania, oddawania barw oraz energooszczędność.
Jadalnia - rozjaśnij serce domu

Jadalnia - rozjaśnij serce domu

Jadalnia jest bardzo ważnym miejscem w naszych mieszkaniach i domach, ponieważ posiłek powinien być spożywany w dogodnych i przyjemnych warunkach. Brak rozpraszaczy w postaci telewizora lub komputera, siedzenie przy jednym stole z rodziną, wygodne krzesła, które dbają o poprawną sylwetkę i jedzenie bez pośpiechu, to najistotniejsze elementy nie tylko wystawnych poczęstunków, ale nawet zwykłych, codziennych obiadów czy śniadań.
Modne kolory w 2019 roku

Modne kolory w 2019 roku

Jakie kolory do naszych wnętrz polecają projektanci? Living Coral czy Spiced Honey, brzmią dla Ciebie zagadkowo? Jeśli tak, to zajrzyj do naszego wpisu na blogu.
Pokazano 1- 8 z 57 pozycji