logo

Wielki powrót lampowentylatorów!

Wielki powrót lampowentylatorów!

Wydaje się Wam że trend na lampowentylatory przeminął z nowym milenium?

Powróciły one w odświeżonej i niezwykle nowoczesnej formie, z dodatkiem praktycznych opcji, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aktualnie modele oświetlenia tego typu są dostępne nie tylko w opcji ze zwykłymi żarówkami, ale również w technologii LED! W naszej ofercie znajdziecie wentylatory marki GLOBO – austriackiej firmy założonej już w 1998 rok, która dostarcza swoje produkty do aż 50 krajów na całym świecie. Produkty głównie zamawiamy specjalnie na życzenie Klienta i czas oczekiwania nie przekracza 10 dni roboczych.

Idealna odpowiedź na upały

Dla tradycjonalistów możemy zaproponować rozwiązanie dostępne od ręki! Wentylator MARVA 0332 oraz FERRO 0310. Obie lampy posiadają najczęściej spotykaną oprawę dla jednej żarówki E27 o maksymalnej mocy 60W. Punktem centralnym jest źródło światła, natomiast wokół niego dopięte są skrzydła wiatraka. MARVA posiada aż 5 łopat wirnika, każda z jednej strony jest grafitowa, z drugiej zaś biała, by móc w wybranym momencie przearanżować model lampy. Wentylator odpowiedni jest do pomieszczeń o powierzchni 12 m². FERRO natomiast posiada 3 skrzydła i jest odpowiednie do pomieszczeń o powierzchni do 30 m², a kąt nachylenia sufitu maksymalnie do 30° nie utrudnia pracy urządzenia. Obydwa produkty posiadają 3-stopniową regulację prędkości oraz tryb letni i zimowy – chłodzący i uwalniający ciepłe powietrze.

Lubisz nowe technologie i poszukujesz lampy LED?

Wentylator CABRERA 0350 lub 0351 wykonany został z metalu i tworzywa. Model został zamocowany do sufitu na trwałym ramieniu i sięga 65 cm wysokości. Centralnym punktem lampy jest dużym, okrągły panel LED o strumieniu świetlnym 2180 lumenów i temperaturą barwową 4000K o białym, neutralnym świetle. Nad panelem zamocowano cztery składane skrzydła wiatraka. Najlepszą rzeczą jest tutaj możliwość sterowania za pomocą pilota – można włączyć lub wyłączyć światło oraz zmieniać prędkość wiatraka w ramach trzech różnych stopni oraz zmienić na jedną prędkość wsteczną. Produkt do wykorzystania w pomieszczeniach o maksymalnym kącie nachylenia 30° oraz o powierzchni do 25m².

Share This: