Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
7 216
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Blaupunkt

Blaupunkt
(16)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Zastanawiasz się, jakiej marki żarówki i naświetlacze wybrać? Koniecznie zwróć uwagę na produkty Blaupunkt. Dostępne w ofercie sklepu E-Lampy modele wyróżniają się atrakcyjnym designem oraz wygodą użytkowania. Odpowiednio dobrane oświetlenie Blaupunkt można z łatwością dopasować do aranżacji wnętrza, niezależnie od tego, czy zostało ono urządzone w stylu klasycznym, czy też bardziej nowoczesnym. Znakomicie spełnia ono funkcje dekoracyjne. Żarówka Blaupunkt emituje nastrojowe światło, które nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki nieprzezroczystemu wykończeniu modelu blask rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu, pięknie eksponując różne elementy wyposażenia pokoju.

Oświetlenie Blaupunkt – zalety nie do przecenienia

Zaletą poszczególnych lamp i naświetlaczy marki Blaupunkt jest łatwość instalacji. Większość modeli nadaje się do montażu podtynkowego lub nadtynkowego. Klient może sam zdecydować, który sposób zamontowania lamp odpowiada mu najbardziej. Wykonane z wysokiej jakości aluminium i tworzywa sztucznego oświetlenie Blaupunkt wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele zostały wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu, których zasięg działania wynosi co najmniej kilka metrów. Dzięki temu lampy włączają się automatycznie zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Produktami Blaupunkt można dowolnie sterować przy użyciu pilota. To daje możliwość ustawienia różnych parametrów, m.in.:

- czułości światła;
- czasu świecenia;
- trybu nocnego i dziennego.

Oświetlenie Blaupunkt nadaje się do stosowania  zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych oraz halach magazynowych. Żarówka Blaupunkt świetnie sprawdza się także w użytku zewnętrznym. Jeśli jednak zdecydujesz się wykorzystać ją do oświetlenia ogrodu, powinieneś pamiętać o zamontowaniu lampy pod specjalnym zadaszeniem.