Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
150 1263
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Cleoni

Cleoni
(28)
Wybrane filtry:
Filtry główne

CLEONI to polski producent lamp przeznaczonych do pomieszczeń prywatnych: domów i mieszkań, jak również do przestrzeni użytkowych: biur, sklepów, a także hoteli i restauracji. Początek jej istnienia datuje się na rok 1998, kiedy to Arkadiusz Marciniak stworzył linię opraw z masy ceramicznej i gipsowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, CLEONI uchodzi obecnie za jedną z najbardziej innowacyjnych firm z branży oświetleniowej w Europie. Może również poszczycić się międzynarodowym zasięgiem oraz uznaniem klientów na całym świecie.

Aby sprostać zmieniającym się gustom i potrzebom odbiorców, firma nieustannie śledzi trendy w designie oraz wprowadza zmiany w technologii produkcji. Dzięki temu, każda lampa CLEONI to produkt najwyższej jakości. Obecnie dzięki sukcesywnemu poszerzaniu i unowocześnianiu procesu twórczego firma bazuje na oprawach ze stali, aluminium oraz drewna. Dzięki starannemu wykończeniu oraz ciekawemu wzornictwu, lampy marki CLEONI z pewnością świetnie urozmaicą każde wnętrze, niezależnie od jego charakteru.

CLEONI - lampy dla miłośników nowoczesnego stylu

Produkty CLEONI z pewnością spodobają się osobom preferującym proste, geometryczne kształty i minimalistyczny styl. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. lampy sufitowe z okrągłą lub kwadratową obudową, które dzięki stonowanej kolorystyce stanowią dyskretny, a jednocześnie stylowy dodatek. Proponujemy także kinkiety w formie półokrągłej oraz prostokątnej.

Lampy CLEONI to również dobry wybór do wnętrz urządzonych w industrialnym lub loftowym stylu. W tym przypadku doskonale sprawdzą się egzemplarze wykonane ze stalowych drutów, przyjmujących fantazyjne kształty. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.