wypełnij formularz, aby ukończyć proces rejestracji Zaloguj się!

Tylko litery, kropka (.) i spacja są dozwolone.
Tylko litery, kropka (.) i spacja są dozwolone.
  • Administratorem danych osobowych jest Zuma Line Sp. z o.o. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.
    więcej Informujemy, iż Administratorem danych osobowych objętych powyższym formularzem jest Zuma Line Sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach (40-050) przy ul .Gen. Józefa Zajączka 9. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji potencjalnie zawartych umów, potencjalnego dokonania rejestracji konta oraz otrzymywania informacji marketingowych (zależnie od udzielonej zgody). Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu: (o ile są zawierane lub będą zawarte w przyszłości) realizacji umów, (o ile konto jest zakładane) założenia, utrzymywania i korzystania z konta użytkownika sklepu internetowego oraz (zależnie od udzielonej zgody) informowania o produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Zuma Line Sp. z o.o.

    Dane, mogą być udostępniane następującym podmiotom: producentom lamp - w związku z ewentualnymi postępowaniami reklamacyjnymi, firmom transportowym - w związku z realizowaną usługą transportu oraz firmom informatycznym - operatorom technicznym wykorzystywanych systemów informatycznych. Przetwarzane dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od czasu zawarcia potencjalnych umów (podane dla celów realizacji zamówienia), do czasu usunięcia konta (podane dla celów rejestracji konta) lub do czasu cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu bądź usunięcia danych (podane dla celów marketingowych). Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. W każdej chwili może Pan/Pani wycofać udzieloną zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Ponadto informujemy, iż dane osobowe zawarte w plikach cookies oraz utworzone na podstawie aktywności na stronie internetowej www.elampy.pl mogą podlegać profilowaniu, tak aby jak najbardziej dopasować treść wyświetlaną na stronie do Pana/Pani preferencji jak również zapamiętywać bieżącą aktywność zakupową (np. produkty w koszyku) oraz podjąć oczekiwane działania marketingowe.