Filtry

Producenci
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
199 5490
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

KASPA

KASPA
(240)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Oświetlenie marki KASPA to efekt wieloletniej nauki, obserwacji i inspiracji. Aktualnie oferta producenta sięga już ponad 50 różnych kolekcji lamp, a liczba ta stale rośnie. Dodatkowym atutem jest to że do produkcji lamp firma wykorzystuje polskie surowce, tworząc tym samym rodzimy produkt z Kraju nad Wisłą. Projekty wpasowują się w aktualne trendy oświetleniowe, dzięki czemu modele marki są nie tylko funkcjonalne, ale również dostają miano dekoracji wnętrza, a staranność wykonania zapewnia że będziemy się nimi cieszyć długie lata.

Kaspa – lampy w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bogaty wybór produktów marki Kaspa. W asortymencie znalazły się lampy Kaspa, które wyróżniają się bardzo wysoką estetyką oraz solidnością wykonania. Cechuje je minimalistyczna, oszczędna, lecz niebanalna forma – tak charakterystyczna dla wszystkich produktów Kaspa Light. 

To oświetlenie na pewno spotka się z uznaniem osób urządzających wnętrza nowoczesne, skandynawskie, industrialne. Oświetlenie Kaspa celnie odpowiada na założenia tych nurtów, gdyż jest funkcjonalne, a zarazem gustowne. 

Możesz wybrać tylko jedno źródło światła lub zestawić ze sobą kilka produktów Kaspa: lampy punktowe do powieszenia nad stołem, oświetlenie instalowane pod sufitem, oprawy stojące i podłogowe Kaspa. Lampy w sklepie występują w wielu wersjach. Wśród nich na pewno znajdziesz oświetlenie Kaspa Lighting odpowiadające swoim potrzebom!

Wybieraj spośród gołych żarówek lub subtelnych opraw z tekstylnymi abażurami. Popularne są także lampy Kaspa w szklanych abażurach, które dają jeszcze więcej światła i rozświetlają każdy kąt! Zapraszamy do zakupu oświetlenia!