Filtry

Producenci
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
559 19809
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Linea Light

Linea Light
(354)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Precyzja i nowoczesne rozwiązania to wizytówka firmy Linea Light Group. Marka jako jedna z pierwszych na rynku rozpoczęła produkcję oświetlenia w technologii LED, jednak w ofercie znajdują się również produkty o tradycyjnym źródle światła. Grupa powstała w 1976 roku i od tego czasu może poszczycić się samodzielnym wytwarzaniem swoich produktów we włoskich fabrykach. Dzięki zaawansowanemu know-how, lampy Linea Light Group powstają  w duchu zrównoważonego rozwoju. Ich wysoka jakość oraz solidne wykonanie sprawiają, iż są to dodatki, które służą przez długie lata. Klient ma pewność, że asortyment w całości jest "Made in Italy" - wyprodukowany w stolicy mody, zrzeszającej śmietankę światowych projektantów.

Linea Light - lampy dostępne w naszej ofercie

Lampy włoskiej marki są bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i środowiska, a przy tym wyróżniają się wydajnym działaniem. Szeroka gama produktów jest przeznaczona zarówno do wnętrz domowych, biurowych, obiektów komercyjnych, przemysłowych oraz instytucji. W naszym asortymencie można znaleźć wiele modeli Linea Light Group, w tym z niezwykle popularnej serii “Pan Magoo”, która jest skierowana dla wszystkich miłośników nowoczesnych i designerskich dodatków o nieregularnych kształtach.

Co więcej, dostępne są zarówno oryginalne lampy sufitowe, wiszące, podłogowe oraz kinkiety. Stonowana kolorystyka pozwala na ich dopasowanie do praktycznie każdego wnętrza. Modele lamp Linea Light Group świetnie sprawdzają się podczas kreatywnej aranżacji pomieszczeń.