Filtry

Producenci
więcej... mniej
Wysokość promocji!!!
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
39 229
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Tryb RGB
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Platinet

Platinet
(26)
Wybrane filtry:
Filtry główne

PLATINET - marka z przyszłością

PLATINET - to przedsiębiorstwo założone w 2001 roku w Krakowie, zajmujące się produkcją oraz dystrybucją sprzętu z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie, gdzie zlokalizowane jest też pierwsze centrum logistyczne (drugie znajduje się w podkrakowskiej Skawinie). Producent posiada też swoje oddziały w Chinach, Stanach Zjednoczonych i Rumunii. Wiążę się to z realizacją wysokiej jakości urządzeń i technologii, które mogą być wykorzystane w pracy, domu i w biurze.

PLATINET oferuje nie tylko oświetlenie, ale również liczne akcesoria dla graczy, fotele gamingowe, słuchawki, kable, klawiatury i głośniki. Lampy polskiej marki wyróżniają się estetycznym wykonaniem, dzięki czemu stanowią jednocześnie funkcjonalny dodatek oraz element dekoracyjny. W procesie produkcji wykorzystano najwyższej jakości komponenty, które zapewniają żywotność sprzętu oraz jego bezproblemowe użytkowanie.

Praktyczna lampa PLATINET - wybierz swoją ulubioną

Nasz sklep oferuje wiele modeli lamp PLATINET, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Dostępne są przede wszystkim wersje biurkowe z technologią LED. To wyjątkowo eleganckie egzemplarze, które okażą się niezastąpione podczas pracy. Sprawdzą się także w młodzieżowym lub dziecięcym pokoju. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w podstawę w kształcie przybornika, którą można wykorzystać np. jako pojemnik na długopisy. Krakowska marka PLATINET oferuje również lampy z kolorowymi podstawami z możliwością zmiany odcieni oraz egzemplarze z opcją ładowania przez USB.