Filtry

Producenci
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Rodzaj trzonka
więcej... mniej
Typ źródła światła
więcej... mniej
Ilość źródeł światła
więcej... mniej
Klasa energetyczna
więcej... mniej
Cena
7 560
Rodzaj ochrony
więcej... mniej
Możliwość ściemniania
więcej... mniej
Barwa światła [K]
więcej... mniej

Spectrum LED

Spectrum LED
(101)
Wybrane filtry:
Filtry główne

Marka SpectrumLED powstała w latach 90-tych ubiegłego wieku i na początku głównymi jej odbiorcami były konkretne branże - takie jak przemysł ciężki, kolejowy czy medycyna. W związku z tworzeniem wyspecjalizowanego oświetlenia oraz rozrostu firmy, w 2004 roku nastąpiła rozbudowa siedziby oraz powstało laboratorium, dzięki temu pracownicy mogli sprawdzać produkty w kompleksowy sposób i usprawniać tworzone technologie. Zaowocowało to stworzeniem własnej linii źródeł światła LED, a następnie zintegrowanych oraz profesjonalnych opraw oświetleniowych marki Spectrum LED. Kolejna rozbudowa placówki oraz nowe możliwości pomiarowe zapewniają Klientom perfekcyjną jakość oświetlenia, a stały rozwój firmy na pewno będzie motorem do kolejnych nowatorskich projektów. 

Spectrum LED – uniwersalne oświetlenie

Inteligentne oświetlenie marki Spectrum LED doskonale sprawdza się w każdych okolicznościach. To nowoczesne rozwiązanie polecane jest zwłaszcza właścicielom firm i zakładów produkcyjnych. Lampy LED full nadają się głównie do użytku wewnętrznego, niektóre modele można jednak umieścić na zewnątrz. Lampa LED marki SpectrumLed została wyposażona w innowacyjną ochronę IP65. Dzięki temu są one doskonale zabezpieczone przed dostępem pyłu oraz wilgoci, czyli czynników szczególnie niekorzystnie wpływających na funkcjonowanie oświetlenia. Część dostępnych w sklepie ELampy modeli wyposażono w praktyczny system regulacyjny. Dzięki niemu można wybrać dowolny kąt padania światła na wybrane elementy wyposażenia wnętrza. 

Odpowiednio dobrane do lamp Spectrum LED żarówki świecą naturalnym, ciepłym światłem. W zależności od wybranego rodzaju zastosowanych opraw sufitowych, działają one kompatybilnie albo z żarówkami LED o mocy ok. 10 W, albo z żarówkami halogenowymi o mocy do 50 W. Modele marki Spectrumled Full wyróżniają się łatwością montażu. Wystarczy niewielki otwór o optymalnej, dostosowanej do wielkości lampy średnicy, aby efektywnie przymocować oświetlenie do sufitu bądź ściany.